NarCoder Bilişim

NarCoder, 2014 yılından bu yana bir çok köklü kuruluşun kurumsal iletişim çözüm ortağı olmayı başarmış, geleceği tasarlamayı ilke edinmiş bir tam hizmet reklam ajansıdır.

İstanbul’da  yer alan NarCoder; Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Web Tasarım ve Yazılım, Seo - Optimizasyon, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Medya Planlaması ve Marka Danışmanlık hizmetlerini bir arada sunan NarCoder, tüm projelerini yaratıcı ve yenilikçi ekibi ile gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

Vizyonumuz

NarCoder, hizmet verdiği değerli markaların ihtiyaç duyacağı iletişim çalışmalarında profesyonel çözümler üreten, kurumsal görsel bütünlüğü önemseyen, yenilikçi ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla, her geçen gün başarılarına yenilerini eklemeyi hedeflemektedir.

NarCoder, günümüz iletişim ihtiyaçlarının tamamına yönelik projeler üretirken, gelecek vizyonuyla, sektöre yeni yaklaşımlar kazandıracak bir oluşumu şekillendirmeye devam ediyor.


Planlar değersizdir ama planlama herşeydir.

Dwight Eisenhower

Her sabah hem dünyayı değiştirmek hem de iyi vakit geçirmek için kararlı bir şekilde kalkarım. bu bazen günümü planlamamı zorlaştırır.

E.B. White

Biri bize sıkı bir çalışma sayesinde zengin olduğunu söylerse ona sorun; ''Kimin sıkı çalışması sayesinde?''

Don Marquis